ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Dodane przez dorkafri dnia

 

Dwanaście miesięcy przed nami, niech będą najlepsze dla każdego z nas. Świąteczną radość niezmiennie nieśmy w sercu przez cały rok, na trudny i lepszy czas. Ze słońcem nad głową i w duszy, pełni zdrowia i  siły, by wyzwania brać Nie żałujmy niczego co z tyłu, łapmy wiatr w żagle, odważnie do przodu patrzmy.

  W Nowy Rok Dyrektorom, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom szkoły oraz Uczniom życzę: zdrowia, ponieważ nie można go kupić za żadne pieniądze, pieniędzy, gdyż pomagają nam w realizowaniu naszych marzeń, spełnienia wszystkich życzeń, bowiem nadają one sens naszemu życiu oraz miłości, która pomoże pokonać nam wszystkie trudności

Życzę, żeby spełniały się marzenia - te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się niemożliwe. Życzę także spełniania życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabince kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa.

Życzę, abyśmy w ten Nowy Rok weszli z radością w sercu. Aby nigdy nie odstępowała nas nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzę także wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi. Aby otaczały nas osoby, które będą dla wszystkich motorem do działania.

 Aurelia Heidel

 


Rozszerzona zawartość newsa