[Rozmiar: 418 bajt闚]CZAS 名I﹗ECZNY
Jest taka noc, na kt鏎 cz這wiek czeka i za kt鏎 t瘰kni. Jest taki wyj徠kowy wiecz鏎 w roku, gdy wszyscy obecni gromadz si przy wsp鏊nym stole, Jest taki wiecz鏎, gdy gasn spory, znika nienawi嗆… Wiecz鏎, gdy 豉miemy op豉tek, sk豉damy 篡czenia… To noc wyj徠kowa…Jedyna… Niepowtarzalna…Noc Bo瞠go Narodzenia…
Nadchodz帷e 安i皻a Bo瞠go Narodzenia nios ze sob wiele rado軼i oraz refleksji dotycz帷ych minionego okresu i plan闚 na nadchodz帷y Nowy 2019 Rok. W tych wyj徠kowych dniach chc  篡czy Dyrektorom, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom szko造 oraz Uczniom wiele zadowolenia i sukces闚 z podj皻ych wyzwa
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spok鎩 i rado嗆. Niech ka盥a chwila 鈍i徠 Bo瞠go Narodzenia 篡je w豉snym pi瘯nem, a Nowy Rok obdaruje Was pomy郵no軼i i szcz窷ciem. Najpi瘯niejszych 鈍i徠 Bo瞠go Narodzenia.

Aurelia Heidel

W OCZEKIWANIU NA  NA 名I邛A

Koniec grudnia to czas oczekiwania  na t jedyn w roku noc. Noc, gdy na 鈍iat przychodzi Male鎥ie Dzieci徠ko i sprawia, 瞠 ca造 chrze軼ija雟ki 鈍iat jest pe貫n rado軼i, mi這軼i i wiary.

Czas przed鈍i徠eczny wype軟iony jest r闚nie wielkimi  przygotowaniami do 安i徠 Bo瞠go Narodzenia i kupowaniem prezent闚.. Mimo tak wielu obowi您k闚 z tym zwi您anych, jak zwykle na tydzie przed tymi pi瘯nymi rodzinnymi dniami w dniu 16 grudnia w ZESPOLE SZKOLNO PRZEDSZKOLNYM W CZEPIELOWICACH zorganizowany zosta kiermasz bo穎narodzeniowy. W jego organizacj bardzo mocno zaanga穎wali si uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, maluchy z przedszkola w Ko軼ierzycach i Pisarzowicach.

Sala gimnastyczna wype軟iona by豉 stoiskami ze wspania造mi 鈍i徠ecznymi wypiekami , tradycyjnymi bo穎narodzeniowymi potrawami, jak r闚nie pi瘯nymi dekoracjami i stroikami bo穎narodzeniowymi.  Tradycyjnie ielk popularno軼i cieszy豉 si loteria, gdzie ka盥y los – niespodzianka sprawia wiele rado軼i ka盥emu.

Nie tylko dla cia豉 by豉 to uczta, ale r闚nie dla ucha i oka.  Ka盥y odwiedzaj帷y w to niedzielne popo逝dnie nasz szko喚 m鏬  sprawi rado嗆 swoim pociechom, jak r闚nie i sobie zatrzymuj帷 si przy stoisku z ksi捫kami, gdze by造 pozycje  typowo zwi您ane ze 鈍i皻ami – kolorowanki dla dzieci najm這dszych, bajki,  ale te znalaz造 si ksi捫ki dla nieco starszych mi這郾ik闚 literatury.

By czas sp璠zony w naszej szkole by jeszcze przyjemniejszy, mieli鄉y okazj wys逝cha pi瘯nych bo穎narodzeniowych piosenek w wykonaniu naszych uczni闚 z najm這dszych klas i przedszkoli z Ko軼ierzyc i Pisarzowic.

Popo逝dnie to nie mog這 obej嗆 si bez najwa積ieszego go軼ia, na kt鏎ego  przez ca造 rok czeka造 dzieci – Miko豉ja. Jego wej軼ie  nie tylko wywo豉這 burz oklask闚 i radosnych okrzyk闚, ale da這 si r闚nie zauwa篡 swego rodzaju niepok鎩, zniecierpliwienie i niepewno嗆 w oczach najm這dszych -  Czy by豉m/ by貫m grzeczny i te dostan paczk?. Miko豉j nie zawi康 nikogo z naszych milusi雟kich. Ka盥y otrzyma przent, kt鏎y sprawi im  niezwyk陰 rado嗆.

Zadbali鄉y nie tylko o odpowiedni nastr鎩, mi陰 atmosfer, ale mo積a by這 te pomy郵e o swoim zdrowie i zmierzy sobie ci郾ienie krwi czy poziom cukru, a wszystko to po to, by nadchodz帷e 鈍i皻a  przebiega造 nie tylko w radosnej i rodzinnej atmosferze, ale te zdrowiu.

Spotkanie to udowodni這, 瞠 bez wzgl璠u na wiek, na mn鏀two obowi您k闚 przed鈍i徠ecznych mo積a spotka si w szkolny „rodzinnym“ gronie i mi這 sp璠zi niedzielne popo逝dnie.

Wszystkim Tym z Pa雟twa, kt鏎zy nie szcz璠zili czasu i wysi趾u na przygotowanie tych wspania這軼i sk豉damy serdeczne podzi瘯owania.

wi璚ej zdj璚 pod linkiem https://photos.app.goo.gl/RmitkvV4RvfSHdU66
Stycze 2019