[Rozmiar: 418 bajt闚]Pasowanie

WCZORAJ PRZEDSZKOLAKI  DZISIAJ JU PIERWSZAKI

Dnia 19 pa寮ziernika 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohater闚 II Wojny 安iatowej w Czepielowicach  oby這  si 郵ubowanie uczni闚 klas I . Rozpromienionym i podekscytowanym pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice, dziadkowie i rodze雟two. Wszystkich zebranych powita  Pan Dyrektor  szko造 mgr Tomasz Komarnicki  , kt鏎y skierowa do uczni闚 ciep貫 s這wa, witaj帷 ich w鈔鏚 braci uczniowskiej. Po czym g這s nale瘸 ju wy陰cznie do pierwszak闚 , kt鏎zy pi瘯nym wyst瘼em dali 鈍iadectwo swej dojrza這軼i ku edukacji szkolnej .Uczniowie chwalili si swoj wiedz  na tematy dotycz帷e zasad kultury , ruchu drogowego oraz podstaw geografii naszej Ojczyzny . Nie zabrak這 wierszy oraz weso造ch piosenek .Publiczno嗆 nagrodzi豉 dzielnych pierwszoklasist闚 gromkimi brawami .Po czym nast徙i豉 najwa積iejsza cz窷 uroczysto軼i . Przedstawiciele klas wyst徙ili z szeregu ku sztandarowi szko造 i  郵ubowali by pilnymi i wzorowymi uczniami, by dobrymi kolegami, godnie reprezentowa dobre imi naszej szko造, swym zachowaniem i nauk sprawia rado嗆 rodzicom i nauczycielom .  Po z這瞠niu 郵ubowania Pan Dyrektor dokona pasowania pierwszak闚 na uczni闚 przy pomocy symbolicznego o堯wka . Uczniowie klasy I otrzymali  pami徠kowe dyplomy , legitymacje szkolne , upominki  od uczni闚 klas II oraz upominki od rodzic闚 . Na koniec uroczysto軼i by造 pami徠kowe zdj璚ia . Uroczysto嗆 zako鎍zy豉 si s這dkim pocz瘰tunkiem przygotowanym przez rodzic闚.

D. Skibi雟ka i W. Leszczy雟ka >>

Wi璚ej zdj璚 pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/ojbeKgCP295jUoCG6